Vítejte vážení zákazníci!

Demoliční práce

Naše firma se specializuje v provádění kompletních demolic. Jde především o odstraňování staveb betonové, železobetonové a zděné konstrukce. Bourací práce provádíme v jakémkoli rozsahu včetně veškerých zemních prací. Použití kvalitní techniky nám umožňuje zaručit realizaci prací v nejkratším možném termínu při zachování veškerých bezpečnostních kritérií.

Vyklízecí práce

Naše firma nabízí kompletní vyklízecí servis. Do servisu jsou zahrnuty vyklízecí práce, odvoz odpadu a jeho ekologická likvidace, přeprava. Vyklízíme byty, domy, sklepy, půdy kanceláře a jiné korporátní prostory. Vyklízecí práce realizujeme nejen v Praze, ale také v celém Středočeském kraji. Přistavení vyklízecího vozu zajistíme zdarma. Jsme připraveni i na vyklízení většího rozsahu. Veškerou techniku máme k dispozici!

Doprava a přeprava

Jsme schopni odpovědět na každý požadavek našich klientů v otázce dopravy a přepravy. Zajistíme přepravu stavebních a dalších materiálů, vyřešíme odvoz sutí a sutin k recyklaci, zajistíme přepravu půd či písků, zavezeme kačírek vč kompletního zajištění nákupu. Díky naší partnerské firmě Auto Fiala máme k dispozici dostatek transportní techniky abychom byli schopni realizovat i náročnější zakázky.